Iepazīsties ar Aletio

Par mums

Par mums

Aletio galvenais darbības virziens ir uzņēmuma vadības un finanšu uzskaites risinājuma, kā arī saistīto produktu pārdošana, ieviešana un uzturēšana Latvijā un Baltijā.

  • Šobrīd Aletio klientu lokā ir vairumtirdzniecības, mežizstrādes, ceļu būves, ražošanas un citu nozaru uzņēmumi.
  • Aletio tika izveidots, apvienojot kompāniju Rixtar un Tera pieredzi un cilvēkresursus.
  • Kompānijas mērķis ir būt vadošajam ERP uzņēmumu vadības risinājumu piegādātājam Latvijā un Baltijā.
  • Aletio komanda apvieno IT speciālistus, tai skaitā projektu vadītājus, sistēmas arhitektus, dažādu nozaru konsultantus un programmētājus, vairumam no mūsu darbiniekiem ir vismaz 10 gadu ilga pieredze darbā ar liela apjoma IT projektu realizāciju dažādu nozaru uzņēmumos.

Mūsu vērtības

Šobrīd Aletio klientu lokā ir vairumtirdzniecības, mežizstrādes, ceļu būves, ražošanas un citu nozaru uzņēmumi.

ATTĪSTĪBA, ATTIECĪBAS, PIEREDZE

  • Mēs attīstāmies, kad attīstās mūsu klientu bizness. Tāpēc mūsu meklējumu galvenais mērķis ir atrast visas iespējas, kā ar ERP risinājumu palīdzību uzlabot jūsu uzņēmējdarbības rādītājus. Kas meklē, tas atrod – tāda ir Aletio attīstības iespēju meklēšana.
  • Pilnīga harmonija attiecībās ar klientu ir mūsu panākumu atslēga. Jūs un mēs kopā gan radam attīstības vīziju, gan ejam uz to, gan sasniedzam. Vislabākie rezultāti tiek sasniegti tikai strādājot cieši kopā, kad ir absolūti atklātas attiecības starp jūsu biznesa un Sage X3 risinājumu kompetenci.
  • Mūsu plašā pieredze dažādās nozarēs noteikti atnesīs jaunas idejas tieši jūsu biznesam. Strādājot saliedētā komandā, mēs spējam sasniegt tādu sinerģiju, kas daudzkārt vairo rezultātu efektu. Komandas pieredze vienmēr ir lielāka nekā katram individuāli, tāpēc Aletio veicina savstarpējo palīdzību un atbalstu. Mēs augam katru dienu, lai varētu augt arī jūs.

Apmācību projekts

Piedalāmies apmācību projektā “Pārtikas un to saistīto nozaru nodarbināto apmācības – prasmju pilnveide” ID Nr.1.2.2.1/16/A/007.

Apmācību kursu nosaukumi:

• Ražošanas vadības sistēmas nozīme uzņēmuma attīstības veidošanā
• Realizācijas procesa ietekme uz inovatīvu produktu ražošanu
• Izejvielu sagādes ķēdes procesa ietekme uz ražošanu
• Ražošanas noliktavu uzskaites procesa ietekme uz ražošanu
• Inovatīvu produktu ražošanas uzskaite un vadība
• Finanšu uzskaites procesu ietekme uz ražošanas vadību inovatīvu produktu ražošanā
• Ražošanas analītikas veikšana inovatīvu produktu ražošanas procesā
• Ražošanas vadības sistēmas administrēšana un uzturēšana inovāciju procesā
• Ražošanas darbinieku produktivitātes optimizācija
• Jauna produkta izstrāde izmantojot simulācijas spēļu metodes

Starptautiskās konkurētspējas veicināšana

2016. gada 3. jūnijā SIA “Aletio ” noslēdza līgumu Nr. SKV-L-2016/428 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta ieviešanu programmā “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”.

Projekta ietvaros, tuvāko 3-5 gadu laikā, saskaņā ar uzņēmuma izstrādāto eksporta tirgu apgūšanas un mārketinga plānu, plānots piedalīties starptautiskās konferencēs ārvalstīs, kuru laikā tiks prezentēti uzņēmuma sniegtie pakalpojumi, kā arī tiks veikta uzņēmuma sniegto pakalpojumu sertifikācija, lai uzsāktu pakalpojumu realizāciju vairākos ārvalstu mērķa tirgos, lai tādejādi veicinātu sniegto uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu kopējos eksporta apjomus.

Projekts tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un līdzfinansēts 80% apjomā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda.

Sage Summit 2016

No 25. līdz 28. jūlijam notika Sage Summit 2016, kurš šogad norisinājās Čikāgā. Samitā piedalījās vairāk kā 2 000 Sage partneru, tajā skaitā arī Aletio un vairāk kā 9 000 klientu.

Trīs dienu laikā bija iespēja noklausīties vairāk kā 300 lekciju, kuras vadīja gan Sage klienti, gan partneri, gan pasaulē populāras personības.

Šogad mūsu uzņēmumu pārstāvēja pārdošanas menedžeris Ronalds Šulcs, kurš prezentēja mūsu uzņēmuma risinājumus. Tika iegūti jauni sadarbības partneri no Portugāles, Francijas, Polijas, UK un Krievijas.

Konferencē bija iespēja apmeklēt pasaulē zināmu cilvēku lekcijas, kā piemēram Ričarda Brensona, Gvinetas Paltrovas, Estona Kačera un citu.

Sage prezentēja uzņēmuma nākotnes vīzijas – kā tiks attīstīti produkti, mārketings un kā Sage palīdzēs nākotnē attīstīties saviem partneriem, lai kopīgi sasniegtu izvirzītos mērķus.

Darba piedāvājumi

Aletio galvenais biznesa virziens ir ERP sistēmas Sage X3 ieviešana un uzturēšana Baltijā, Austrumeiropā un Āfrikā. Aletio mērķis ir būt vienam no 5 vadošajiem ERP sistēmu piegādātājiem Baltijā.
Aletio komanda Latvijā un Lietuvā apvieno IT speciālistus, vairumam no kuriem ir vismaz 10 gadu ilga pieredze darbā ar liela apjoma projektu realizāciju dažādu nozaru uzņēmumos.
Mūsu darbinieki ir mūsu vērtība. Kopā mēs radām darba vidi, kas ir iedvesmojoša, atklāta un orientēta uz darbinieku, uzņēmuma un klientu biznesa izaugsmi.

Šobrīd aicinām pievienoties mūsu komandai

Projektu vadītājs/-a
Ieviešanas biznesa konsultants/-e
IT atbalsta speciālists/-e (IT administrators/-e)
Jaunākais/-ā programmētājs/-a (prakses vieta)

Kontakti

SIA “Aletio”
Adrese: Raunas iela 44, korp.1., 306, Rīga, Latvija, LV-1039
Telefons: +371 67 888 723
Fakss: +371 67 561 154
Reģ. Nr. 40103417403
E-pasts: info@aletio.lv

UAB “Aletio”
Adrese: J. Balčikonio iela 9, LT-08247, Viļņa, Lietuva
Telefons: +370 5 2661155
Fakss: +370 5 2661152
Reģ. Nr. 304037650
Epasts: info@aletio.lt

Veikt interaktīvu produkta apskati

Ierakstiet informāciju, lai uzzinātu, kā jūs varat personalizēt Sage X3,
lai tas strādātu, ka jūs vēlaties.

vai veikt Testa izmēģinājumu vai apskatīties simulēto kontu,
lai izpētītu Sage X3 iespējas.