"Sage X3 nodrošina ievērojamu darbaspēka un izdevumu ietaupījumus."

Balstoties uz intervijām ar diviem Sage X3 klientiem, Forrester izveidoja dažādas organizācijas ar labvēlīgu ROI, ar 177% ar kopējiem ieguvumiem 1,7 miljoniem $ no izmaksu ietaupījumiem - 3 gadu periodā un atmaksāšanās periods tikai piecus mēnešus.

Lejupielādēt Forrester ziņojumu Skatīt video

Uzņēmumi sajūt pastāvīgu spiedienu samazināt savas izmaksas, vienlaikus veicinot tiem attīstīties ātrāk. Saskaņā ar Aberdeen pētījumu, modernam un elastīgam biznesa vadības risinājumam var būt nozīmīga ietekme uz jūsu biznesu un ienākumiem.

Samaziniet izmaksas

Izmaksu samazinājums ar labāko risinājumu savā nozarē:

  • 57% Uzlabota krājumu aprite
  • 20% Ātrāks cikls no pasūtījuma līdz nosūtīšanai
  • 18% Uzlaboti pasūtījumi - pilnīgi un laikā
  • 18% Samazinātas ekspluatācijas izmaksas
  • 16% Samazinātas administratīvās izmaksas

Audziet ātrāk

Tipiski uzlabojumi ar labāko risinājumu savā nozarē:

  • 75% Ātrāks reakcijas laiks
  • 75% Ātrāks apstrādes cikls
  • 74% Paaugstināta produktivitāte
Avots: Abderdeen Research

Sage X3 kopējā ekonomiskā ietekme

Sage X3 mainās kā vidēja un liela izmēra uzņēmumi - konkurējot un attīstoties, piedāvājot vienkāršāku, ātrāku un elastīgāku biznesa vadības risinājumu, kuram jāpatērē niecīga daļa no izmaksām un tas atšķiras no tipiski sarežģītām ERP sistēmām. Saskaņā ar neseno Kopējās ekonomiskās ietekmes pētījumu, ko veica Forrester, Sage X3 klienti var sagaidīt pozitīvu ROI - 177%, ar kopējiem ieguvumiem 1,7 miljoniem $, no izmaksu ietaupījumiem vairāk nekā 3 gadus.

Mainīsim šos ciparus

Balstoties uz intervijām ar Sage X3 klientiem, uzņēmums Forrester ir izstrādājis TEI sistēmu, lai noteiktu ieguvumus, izmaksas, elastību un riskus, kas saistīti ar ieguldījumiem Sage X3 sistēmā, kas rezultēsies nākamajā finanšu analīzē.

Atmaksāšanās periods bija pieci mēneši

lgtermiņa atdeve tipiskām ERP investīcijām vairs nav risinājums. Uzņēmumiem nepieciešama biznesa vadības sistēma, kas var sasniegt ātrāko iespējamo ROI. Sage X3 klienti var sagaidīt bezzaudējuma punktu jau piecos mēnešos.

Avots: Sage X3 kopējā ekonomiskā ietekme, kas ir 2016. gada janvāra Sage pasūtīts pētījums, ko veica uzņēmums “Forrester Consulting”.

*Pamatojoties uz 50 lietotāju licenču un mākoņrisinājuma izvietošanu Sage X3. Attiecībā uz lokālo izvietošanu Sage X3 izmaksas tiek aprēķinātas - $ 706,620 un papildu izmakas trīs gados - $ 85,750, ar paredzamo ROI - 144%.
Forrester

Kas ir Forrester pētījums?

(Nasdaq: FORR) ir neatkarīgs, objektīvs globāls izpētes un konsultāciju uzņēmums. Forrester nodrošina patentētus pētniecības, patērētāju un biznesa datus, klientu konsultācijas pasākumos un tiešsaistē. Forrester ir līderi biznesa tehnoloģijās, mārketingā un biznesa stratēģiju jomā, kā arī tehnoloģiju nozarēs, nodrošinot biznesa panākumus šodien un rīt.

Jautājumi?

Ierakstiet informāciju, lai uzzinātu, kā jūs varat personalizēt Sage X3,
lai tas strādātu, ka jūs vēlaties.

vai veikt Testa izmēģinājumu vai apskatīties simulēto kontu,
lai izpētītu Sage X3 iespējas.